Baltu zīmju čakru karte

Brīžos, kad paļaujamies uz informāciju, kuru iegūstam tikai ar fiziskām maņām un prātu, mēs zaudējam savu vienotā veseluma apziņu un aizmirstam savu dievišķo pamatu. Mēs zaudējam iekšējo drošības un parliecības sajūtu, kuru pēc tam meklējam ārpus sevis, taču ilgas pēc absolūta miera un piepildījuma, mēs varam remdēt tikai sevī.

 

Katram no mums, neatkarīgi no  vecuma, tautības un reliģiskās pārliecības, piemīt enerģētiskie centri ko sauc par čakrām. Lai cilvēks spētu būt laimīgs, veiksmīgs un izvairītos no problēmām veselības, attiecību un sadzīves līmenī, šiem enerģijas centriem jeb kanāliem jābūt atvērtiem un jāsaista mūs ar mūsu esības centru.

 

Nereti izjūtam nogurumu no situācijām, ar kurām jāsaskaras ikdienā un nespējam tās pareizi risināt. Taču, ja šie enerģijas centri mūsu ķermenī ir bloķēti, mēs vienkārši nespējam saredzēt īstos risinājumus un atbildes, izjūtot vēl lielāku apgrūtinājumu. Lai tiktu galā ar jebkuru problēmu, cilvēkam ir jāsaprot tās cēlonis. Tomēr, ne visiem no mums tas padodas tik viegli.

 

Apgulties un izjust sevi. Sajust sevī enerģijas kodolu. Spēt atvērt sirdi bez bailēm, lai tā izstaro siltumu, gaismu un mīlestību. Vadīt savu enerģiju, no sirds uz kaklu un virzīt to tālāk uz galvu. Atvērt savu galvas centru, ļaujot savienoties ar debesu plašumu un Visuma dziļumu.

 

Henna Guru ir radījusi īpašu Hennas zīmējumu jeb Baltu zīmju Čakru karti. Tā sastāv no grafiskām zīmēm, kas ir pati senākā enerģijas izteiksmes forma. Katras zīmes konkrētā iedarbība ir saistīta ar domu, kas ietekmē vidi un notikumus. Baltu zīmes ir tās, kuras jaudīgi darbojas tieši uz mūsu nāciju. Tām ir ne tikai maģiska aizsardzības funkcija, kas sakārto un harmonizē apkārtējo vidi, bet tās palīdz arī virzīt noteiktus procesus īstajā laikā un vietā.

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard