Hennas gleznojumi ir tradicionāla un autentiska māksla, kas ļauj dekorēt rokas, kājas, vēderu vai jebkuru citu ķermeņa vietu. Tas ir ne vien skaists, moderns un māksliniecisks rotāšanās veids, bet arī tradīcijām un stāstiem apvīts senatnīgs rituāls. Hennas gleznošanas ir kā meditācija, kas ļauj ieslīgt apziņas dzīlēs. Tas ir maģisks process, ar kuru var piestartēt pārmaiņas vai iekustināt notikumus.

 

Kailfoto sesijas

Kailfoto sesijās hennas gleznojumi ir ideāls veids, kā rotāt augumu. Tas ļauj akcentēt miesas skaistumu un kaila auguma dievišķo būtību. Hennas gleznojumi akcentē sievietes būtību un ļauj kailfoto bildēm būt ne vien izsmalcinātām un valdzinošām, bet arī autentiskām un šarmantām.

 

Grūtniecības fotosesijas

Grūtniecība ir dievišķs laiks. Tas ir skaists laiks, kas ļauj sievietei kļūt pilnīgai savā sievišķības būtībā. Grūtniecība ir laiks, kad sevi lolot un lutināt. Fotosesija ļauj šo laiku iemūžināt un paturēt kā piemiņu savās atmiņās, albumos un pēcāk nodot to bērniņam. Hennas gleznojumi grūtniecības fotosesijās ļauj ne vien uzskatāmi atspoguļot katru mēnesi augošā vēdera apmērus, bet arī ļauj šo sievietes skaistumu pasvītrot kā viņas lielāko rotu – zīmējot uz punča mandalu ar tūkstošs ziedlapām, līdzīgi kā lotosa ziedu vai piesātinātu rakstu ar daudz spēcīgiem simboliem, atspoguļojot sievietes daudzpusīgo dabu un piesātināto dzīves ritmu.

 

Katrā individuālā gadījumā iespējams veidot unikālu zīmējumu, kas būs veidots tieši konkrētajam gadījumam. Hennas gleznojumi, ja tos konstruē kā astroloģiskas kompensācijas jeb upaijas vai būt arī labsajūtas un notikumus uzlabojošs instruments, kas ļauj ne vien piestartēt pārmaiņas un iekustināt iestrēgušus notikumus, bet arī koriģēt situācijas un ielikt labu enerģiju vēstījumu dzemdībām un gaidāmā bērniņa veselībai.

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard