Mandala MĪLESTĪBAI:

Mīlestība ir saistīta ar smalko enerģiju vibrācijām. Tā iedarbojas psihes līmenī, ļaujot sajust un baudīt, liekot panākt un sasniegt. Enerģētiski mīlestība jauda ir tik apjomīga, ka tā var vienlīdz apgarot kā pazudināt. Mīlestības baudas pārvalda planēta Venēra. Atraisot mīlestības piepildījumu, uzplaukst pilnīgi visas dzīves sfēras.

Mandala VEIKSMEI:

Panākumu atslēga ne vienmēr atrodama ieguldītajā darbā. Pozitīvu rezultātu var atnest arī citu dzīvju karma, kas pie noteiktiem apstākļiem realizējas šajā dzīvē panākumu un veiksmes veidolā. Tāpēc ir svarīgi atraisīt to enerģiju plūdumu, kas ļauj notikt negaidīti brīnišķīgām lietām.

Mandala IZAICINĀJUMAM:

Notikumu un procesu attīstību reizēm kavē bailes un neziņa. Neapjaušami pavērsieni neļauj notikt notikumiem, kas var atnest arī labo. Karmiski tieši aiz baiļu sliekšņa slēpjas cilvēka lielākais potenciāls un talants. Izaicinājums ļauj pieņemt visus pārsteidzošos dzīves krāšņumus.

Mandala ATTIECĪBĀM:

Divu cilvēku savienība ir enerģētisks kodols, ka ne vien ļauj katram realizēties pilnībā, bet arī dod spēku un jaudu jebkura dzīves procesa virzīšanai. Attiecībās enerģētika ir jālīdzsvaro, lai ego un patmīla neliegtu sasniegt augstākās baudas. Mandala veicina jūtu skaidrību, prāta fokusu un baudas avotu.

Mandala VESELĪBAI:

Ķermeņa pašsajūta ir saistīta ar uztveres skaidrību un miesas tīrību. Katrs kumoss ietekmē veselību, katra doma ietekmē prātu, katra rīcība ietekmē karmu. Veselības mandala palīdz attīstīt sevī nepieķeršanos ieradumiem, dod spēku jaunu izmaiņu realizēšanai un attīra psihi no kaitējošām domām.

  • Hennas Mandala uz plaukstas turas 1.5-2 nedēļas.
  • Hennas Mandalas zīmēšanas laiks – 15 – 30.min.
  • Zīmēšana notiek Latvijas Zinātņu akadēmijā, 10.stāvā, 1008.kab.
  • Pēc hennas Mandalas uzzīmēšanas līdzi tiek dota instrukcija zīmējuma kopšanai, ilgākai saglabāšanai un tumšāka toņa iegūšanai.
  • Papildus tiek līdzi dots arī speciāls plāksteris, ar kuru aplīmēt apžuvušu hennas Mandalu, lai tā iegūtu labāku toni un ilgāk saglabātos augstvērtīgā kvalitātē.

 

! — HennaGuru Inese Dāvidsone hennas zīmējumiem izmanto vienīgi svaigu hennas pasta, kas gatavota tikai no dabīgām sastāvdaļām – hennas auga lapu pulvera, svaigi spiestas citrona sulas, medus, melnās tējas, piparu un kanēļa un dabīgām ēteriskām eļļām – lavandas, tējas koka un gerānijas.

 

Viss par hennu – WWW.HENNAGURU.LV

 

Kas ir Henna?

Ķermeņa rotāšana ar hennas zīmējumiem vēsturiski bija tradicionāla diženajā Romas impērijā, Senajā Grieķijā, Asīrijā, Mezopotāmijā un Babilonijā. Hennas pastas zīmējumi jeb Mehndi, kas hindu valodas nozīmē „māksla”, ir ne vien ķermeņa izrotāšanas veids, bet arī dziedinošs un ezoterisks līdzeklis. Hennas zīmējumi nomierina ķermeni, tie līdzsvaro nenosvērtību, nervozitāti un prāta nepatstāvīgumu. Hennas zīmēšanas process ir kā meditācija.

 

Kas ir Mandala?

Mandala ir enerģētiski spēcīgu simbolu kopums, kas samazina nemieru un ļauj atgūt prāta skaidrību sarežģītu situāciju risināšanai, palīdz koncentrēties un izprast iekšējās pasaules mijiedarbību ar ārējo pasauli. Mandala veicina garīgu un fizisku dziedināšanu un palielina izpratni par notiekošajiem procesiem dzīvē un cilvēkā pašā. Vēsturiski mandalas saistītas ar tantriskajām praksēm, kurā gūtas slepenas zināšanas caur enerģētisko simboliku un atraisīto aktivitāti.

Cena

30 eiro

Pirkt!

Cena

30 eiro

Pirkt!

Cena

30 eiro

Pirkt!

Cena

30 eiro

Pirkt!

Cena

30 eiro

Pirkt!

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard