Lai veiktu pirkumu —

Nosūti savu pasūtījumu uz inese.davidsone@gmail.com vai zvani: 28303179

Apmaksa ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, saņemot preci.

Bankas rekvizīti: SIA ‘’Henna Guru’’ reģ.nr. LV40103827284, Swedbank, konts: LV55HABA0551038993609

 

Svaigas Hennas

pastas konusi.

Gatavi lietošanai.

 

Konusa svars ~35 grami.

Cena: Euro 8

Hennas auga lapu pulveris Jamila

 

Svars: 100 grami

Cena: 10 Euro

TOP

PRECE

  • Svaiga Hennas pasta ārpus saldētavas derīga 5-6 dienas.
  • Saldētavā var uzglabāt 4-6.mēnešus.
  • Ar vienu konusu iespējamas apzīmēt veselu roku smalkā rakstā no pirkstiem līdz elkonim.

Pastas gatavošanas procesā es izmantoju tikai augstvērtīgākās un dabīgākās sastāvdaļas. Svaigi spiesta citrona sula, melnā tēja, kanēļa standziņas, veseli melnie pipari, dabīga lavandas ēteriskā eļļa un medus. Tikai kvalitatīvāko sastāvdaļu izvēle ļauj šai hennas pastai iegūt šokolādes brūnuma zīmējuma toni un būt noturīgam līdz pat divām nedēļām.

Jamila henna ir profesionāļu atzīta izvēle. Tā ir svaigi importēta no Pakistānas Sindh un Punjab provinces, pirkta no ražotājiem un atgādāta ar avio kurjeru. Jamila kvalitatīvi izsijātais hennas lapas pulveris ļauj iegūt vijīgas tekstūras visaugstvērtīgāko hennas pastu, kas nodrošina šokolādes brūnuma toni un ilglaicīgu gleznojuma noturību. Pārdošanās pieejams 2018. gada vasaras ražas pulveris.

 

Konusi

 

5 konusu cena: Euro 1.

Minimālais skaits: 25.gab

 

Cena: Euro 5

Materiāls konusu pagatvošanai

 

Cena: 4 eiro

Precīzi nomērīta, rūpīgi izgriezta, rūpīgi salocīta un eleganti aizlīmēta konusa pagatavošana ir juveliera darbam līdzvērtīgs uzdevums. Tas prasa iemaņas, precizitāti, pacietību, uzmanību, zināšanas un laiku!

Hennas pastas pagatavošana ir radoša māksla, savukārt konusu pagatavošana ir filigrāns darbs, kas prasa konstruktīvu prātu un loģisku domāšanu.

Ģerānijas ēteriskā eļļa

 

Tilpums: 5ml

 

Cena: Euro 5

Tējas koka eļļa

 

Tilpums: 5ml

 

Cena: Euro 4.50

Tradicionāli tautas medicīnā ģerāniju izmanto dažādu sāpju un iekaisumu gadījumos – auss, vidusauss, aizdegunes, mandeles u.c. Šim augam piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība, arī dziedējot mutes dobuma gļotādu iekaisumus. Ģerānija – sieviešu veselības un ilgdzīvošanas aromāts, kas satur fitoestrogēnus un palīdz normalizēt hormonālo fonu.

Raksturīgs juteklisks zāļu aromāts stimulē imūnsistēmu, lieto cīņā ar depresiju, garīgu pārslodzi un bailēm. Šai eļļai piemīt pretvīrusu, sāpes remdējoša, pretsēnīšu iedarbība. Likvidē iekaisumu procesus un veicina šūnu atjaunošanos. Tai piemīt spēks, kas palīdz uzņemties atbildību un vadīt savu dzīvi patstāvīgi. Tā tonizē un līdzsvaro hormonālo sistēmu.

Tējas koka ēteriskā eļļa - dziednieks, dabas antiseptika. Koksnes, silts aromāts. Līdzsvarojoša, stabilizējoša, spēku dodoša eļļa. Tējas koks iznīcina baktērijas, vīrusus, parazītus. Silts, sīvs tējas koka aromāts aktivizē uztveres procesus. Mūsdienās viens no spēcīgākajiem un populārākajiem dabas līdzekļiem ar antibakteriālu iedarbību. Ieteicama elpceļu atveseļošanai, ārīgi - dezinficējošām un dzīšanu veicinošām kompresēm. Kā aromāts tā stiprina psihisko līdzsvaru un nervu sistēmu, palīdz atjaunot spēkus pēc lieliem emocionāliem pārdzīvojumiem.

Lavandas ēteriskā eļļa

 

Tilpums: 5ml

 

Cena: Euro 5

Eļļa zīmējuma aizsardzībai pret ūdeni

 

Tilpums: 100 ml

 

Cena: Euro 19

Iedarbība: līdzsvaro emocijas, atbrīvojot no stresa un spriedzes, atvieglo galvassāpes, veicina mierīgu miegu, pazemina augstu asinsspiedienu, palīdz elpceļu profilaksei.

Spēcīgas antiseptiskas, pretiekaisuma, dziedējošas, spazmolītiskas, urīndzenošas un sviedrējošas īpašības. Nostiprina imūnsistēmu, uzlabo sirds muskuļa darbību, samazina arteriālo asins spiedienu, regulē gremošanas trakta, žultspūšļa, aknu darbību, regulē menstruālo ciklu. Psiho-emocionālā iedarbība: pret paniku, histēriju, bailēm, nedrošību, pilnīgu spēku izsīkumu, atkarībām, satrauktu uzvedību. Sekmē pašizziņu, meditāciju, ātru spēka atjaunošanos un nodrošina pilnīgu enerģētisku relaksāciju.  Kliedē garīgu nogurumu, gurdenumu, novērš pārpūlēšanos, galvassāpes, reiboņus, ģīboņus, bezmiegu. Spēcina imūnsistēmu.

Argāna eļļa, saukta arī par „šķidro Marokas zeltu”, tiek iegūta no argāna koka augļiem. Argāna koks dēļ savas īpaši cietās koksnes tiek saukts arī par dzelzskoku. Tā latīniskais nosaukums skan: Argania spinosa. Argāna koks tiek pieskaitīts pie vienas no vecākajām koku sugām pasaulē, kas sastopama tikai vairs Marokas dienvidaustrumu daļā.

 

Lai zīmējums ilgāk noturētos uz ādas un būtu piesātinātāku toni, ādu ieteicams iesmērēt ar eļļu, ja iet dušā, baseinā, burbuļvannā, pirtī, karstā jogā vai citās vidēs, kur ādas saskarsme ar ūdeni var saīsināt zīmējuma noturības laiku.

Plāksteris

 

Izmērs: 10mX10cm

 

Cena: Euro 6

Elastīgā saite

 

Izmērs: 8cm* 110cm

 

Cena: Euro 4.50

MeFix Medicīniskais plāksteris ir plats, mīksts, elastīgs medicīniskais plāksteris. Tas ir vispiemērotākais no tirgū pieejamajiem plāksteriem. Tas lieliski nostiprina gatavo hennas zīmējumu, neļaujot tam izsmērēties vai priekšlaicīgi nodrupt.

Elastīgā saite ir lielisks materiāls, ar kuru apsiet svaigas hennas pastas zīmējumu, lai tas nenosmērē drēbes, nenodrūp pārāk ātri, saskaroties ar drēbēm un pateicoties siltumu uzturošai īpašībai, ar elastīgo saiti apsieti hennas zīmējumi iegūst tumšāku toni un ir noturīgi ilgāku laiku.

Gumijas cimdi

 

Cena: 0.75 Euro

Skočs

 

Cena: 2 Euro

Plāni gumijas cimdi ļauj gatavot hennas pastu ar tīrām rokām un izslēdz jebkādu nosmērēšanās risku. Cimdi ir lietojami vairākkārt, tos rūpīgi notīrot pēc lietošanas.

Sarullētu konusu nostiprināšanai, sapildītu konusu aizvēršanai un hennas gleznojuma laikā iztukšotās konusa daļas pierullēšanai. Šis skočs notur hennas konusa savienojuma vietas gan dienas laikā istabas temperatūrā, gan saldētavā, kur tiek glabāti gatavie, pildītie hennas konusi, gan atsaldēšanas laikā, gan neatlīmējas saskarsmē ar ēteriskajām eļļām, kas atrodas hennas pastā.

Dāvanu iesaiņojums

 

Cena: Euro 4

Svaigas hennas pastas konuss var būt lieliska dāvana svētkos. Tas iedvesmo skaistiem mākslas darbiem un ļauj paust talantu. Dāvanu iesaiņojuma kastīte ir gatavota no gofrēta kartona un pārsieta ar skaistu lenti. Tas ir roku darbs.

Interneta veikals

TOP

PRECE

(c) 2014., HennaGuru.eu

izstrādāts: WebWizard